WPC-PVC Wall Panel Machine

Përshkrim i shkurtër:

WPC WALL PANEL MACHINE   Machine Introduction: WPC wall panel production line could produce width 250mm,300mm,400mm,up to 600mm wall panel.Production line adopts double-screw extruder,die head&calibration moulds,water cooling tank,haul off,cutter and stacker.In order to get different design for surface,generally we adopts PUR hot melting glue machine or Cold glue lamination machine.Our machine adopts SIEMENS motor,ABB inverter,Schneider Contactor,RKC temperature controller or SIEMENS PLC...


 • FOB Çmimi: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 5 vendos në muaj
 • Port: Qingdao Port
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  WPC WALL PANEL MACHINE

   1111

  Machine Hyrje:

  WPC prodhimit linjë panel mur mund të prodhojë gjerësia 250mm, 300mm, 400mm, 600mm deri në mur linjë panel.Production miraton dy helika extruder, Head & kalibrimit moulds, tank ftohës me ujë të vdekur, ngarkesë off, prestar dhe rendi stacker.In për të marrë dizajn të ndryshme për sipërfaqe, në përgjithësi ne miraton PUR nxehtë makinë shkrirja zam zam apo petëzim makine Ftohtë mACHINE.OUR miraton SIEMENS motor, ABB inverter, Schneider Contactor, RKC kontrollues temperatura ose sistemi i kontrollit SIEMENS PLC.

  Lista e pajisjeve :

  Jo. emër amout
  1 mikser 1set
  2 Double-vidë extruder 1set
  3 myk 1set
  4 Kalibrimit ftohjes platformë 1set
  5 çoj off 1set
  6 prestar 1set
  7 stacker 1set

   22

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !