Machine WPC Door Board

Përshkrim i shkurtër:

 WPC Door Board Making Machine   Equipment list: NO. EQUIPMENT NAME AMOUNT 1. Mixer 1set 2 Double conical screw extruder 1set 3 Mould 1set 4 Calibration platform 1set 5 Haul off 1set 6 Cutter 1set 7 Dust collector 1set 8 Conveying stacker 1set     Description:     Our WPC door making machine could produce 600mm,800mm,900mm,1000mm and 1200mm width wpc door,the size could be customized.Machine adopts SIEMENS motor,ABB inverter,Schneider contactor,Siemens PLC control sy...


 • FOB Çmimi: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 5 vendos në muaj
 • Port: Qingdao Port
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

   WPC Door Board Making Machine

  WPC makinë bordi dera

   

  Lista e pajisjeve:

  NO. PAJISJET NAME SHUMA
  1. mikser 1set
  2 Dyfishtë konik vidë extruder 1set
  3 myk 1set
  4 platforma kalibrimit 1set
  5 çoj off 1set
  6 prestar 1set
  7 Mbledhes pluhurash 1set
  8 përcjellë stacker 1set

   

  makinë conew_wpc derë

   

  Përshkrim:

      Dera WPC ynë bën makinë mund të prodhojë 600mm, 800mm, 900mm, 1000mm dhe 1200mm gjerësi WPC derë, madhësia mund të jetë customized.Machine miraton motor SIEMENS, ABB inverter, Schneider contactor, Siemens PLC sistemit të kontrollit ose RKC temperatura controller.WPC dera sipërfaqe mund të të trajtohen me petëzim, transferimin e nxehtësisë, shtypjen dhe paiting.

   

  Specifikime teknike:

  modeli extruder SJSZ80 / 156 SJSZ92 / 188
  width Door 600mm, 800mm 1000mm, 1200mm
  prodhim 350 kg 650kg
  Kapaciteti i instaluar 180KW 210KW
  Konsumit të ujit 5-6T / H 8-10T / H
  zonën e fabrikës Length≥30m, Width≥5m

   

  WPC dera  specifikim:

  emër WPC Door
  material Dru-plastike përbërë
  Aplikacion Indoor, banjo ,, kuzhine, hotel, dhomë të gjallë, dhomë tualet, dhomë torage dhe kështu me radhë
  Trashësia e panelit të derës 40mm ose 45mm
  Përfundojë sipërfaqe PVC film laminuara, shtypjen transferimin e ngrohjes, pikturë
  Color në sipërfaqe e bardhë, krem, lisi, Sapele, tik, arre, etj
  mënyrë të hapur ritëm

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !