Machine PVC Foam Bordi WPC

Përshkrim i shkurtër:

 PVC(WPC) Foam Board Production Line          Our PVC foam board production line is consisted of twin-screw extruder special for pvc foam material,die and calibration unit,haul off,transversal and edge cutter and stacker,robot arm could be equipped online to save your manpower.     In order to achieve stable extrusion and uniform plasticization,we already optimized the whole production line and formulation.The finished product surface is hard and shiny and the feature of wpc foam board is ...


 • FOB Çmimi: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 5 vendos në muaj
 • Port: Qingdao Port
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

   PVC (WPC) Foam Bordi Linja Prodhimi

      PVC bordit shkumë machine`

      shkumë PVC tona linjë prodhimi Bordi është i përbërë nga extruder dy helika të veçantë për material shkumë PVC, vdesin dhe njësi kalibrimit, ngarkesë off, tërthortë dhe buzë prestar dhe stacker, krahu robot mund të jetë e pajisur në internet për të shpëtuar fuqi punëtore tuaj.

      Për të arritur nxjerrje qëndrueshme dhe plasticization uniforme, ne tashmë e optimizuar linjë e tërë e prodhimit dhe formulation.The përfundoi sipërfaqja e produktit është e vështirë dhe me shkëlqim dhe tipar i bordit shkumë WPC është e ngjashme me dru që mund të shpuar, cutted dhe gozhdohem, etj

     makinë jonë miraton vidhos Zhoushan, Siemens motor, ABB inverter, RKC kontrollues temperatura ose sistemi i kontrollit SIEMENS PLC, Schneider contactor, komponenti i njohur markë ndërkombëtare mund të japë komponentëve të cilësisë superiore dhe ndërkombëtare pas shitjes shërbimi.

     PVC (WPC) bordi shkumë është përdorur gjerësisht në bord mobilje, kuzhinë dhe banjo kabinetit, bordi reklamat, paletë, hekurudhor kravatë, etj.

  shkumë conew_pvc bordit makinë 

   

  PVC (WPC) Foam Bordi Machine teknik Parametri

  model SJSZ80 / 156, SJSZ80 / 173, SJSZ92 / 188
  prodhim 400 kg / h, 600kg / h, 800kg / h
  Gjatësia Machine 25m
  width Machine 2.5 milion
  lartësia Machine 3m
  pesha e makinës 29T
  gjerësia e produktit 915mm, 1220mm (standard), 1560mm, 2050mm

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !