PVC spirale Door Mat Machine

Përshkrim i shkurtër:

  PVC Coil Door Mat Production Line PVC Coil Mat Machine  VS  Tradtional Coil Mat Machine 1.Adopting bigger gearbox directly connected with motor of stable and long-time service. 2.Adopting P20 material T-die is of better strength than 45# steel material. 3.Adopting 10m heating oven with full weld and thicker heat insulation material of better heat conservation and save large power consumption.Shorter heating time to save half waiting time and reduce material waste compared to traditional...


 • FOB Çmimi: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 5 vendos në muaj
 • Port: Qingdao Port
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  PVC Coil Door Mat Linja Prodhimi


  PVC spirale Mat makinë  VS tradtional Coil Mat Machine

  1.Adopting gearbox madhe lidhur direkt me motor e shërbimit të qëndrueshme dhe një kohë të gjatë.
  2.Adopting materiale P20 T-die është i fuqisë më të mirë se materiali 45 # çeliku.
  3.Adopting 10 milion furrë për ngrohje me bashkoj të plotë dhe të trashë materiale izoluese ngrohjes të ruajtjes më të mirë të ngrohjes dhe për të kursyer kohë të madhe për ngrohje consumption.Shorter fuqia për të kursyer kohën e gjysmë duke pritur dhe për zvogëlimin e mbeturinave materiale në krahasim me furrë tradicionale.
  4.Adopting motor siemens, ABB inverter, Schneider contactor, RKC kontrollues temperatura, sistemin e kontrollit SIEMENS PLC, markë e famshme e komponentit elektrike për të siguruar kohë të gjatë të punës dhe globale pas shitjes shërbimi.

  8

   

  89

  Prezantim i shkurtër:

  emër PVC Door Mat
  mat prapa shkumë prapa
  width Mat 1220mm
  Trashësia Mat 6-18mm
  ngjyra Mat ngjyre të vetme apo të dyfishtë
  Model i extruder SJ-135
  Model i mikser SHR-500L
  Fuqia e extruder 90kw
  prodhim 300 kg / h
  madhësia produkt 1220mm

  mostër e produktit:

  14421

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !