PVC spirale Car Mat Machine

Përshkrim i shkurtër:

PVC COIL CAR MAT MACHINE Introduction: PVC Car Mat Production Line is including two lines,one line is for coil,another line is for back(spike back or nail back).Firstly,the coil would be produced from pvc coil machine,then put the coil in place along with pvc mat back production line,the coil and the back could be adhesive fully by the means of infra-red radiation heater. Name PVC Coil Car Mat Machine PART A PVC coil production line PART B PVC spike back production line Total instal...


 • FOB Çmimi: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 5 vendos në muaj
 • Port: Qingdao Port
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PVC spiraleje CAR MAT makine

  Prezantimi:

  PVC Car Mat Linja Prodhimiështë e përfshirë dy linja, njëra linjë është për spirale, një tjetër linjë është për kurrizin (kamë mbrapa ose gozhdë mbrapa) .Firstly, spirale do të prodhohet nga makinë pvc spirale, pastaj të vënë në spirale në vend së bashku me PVC mat mbrapa linjë prodhimi, spirale dhe mbrapa mund të jetë ngjitës plotësisht nga mjetet e infra-kuqe ngrohës rrezatimit.

  emër PVC spirale Car Mat Machine
  PJESA A PVC Linja e prodhimit spirale
  PJESA B PVC kamë prapa linjë të prodhimit
  Kapaciteti total i instaluar 350KVA
  punëtor 3-4 persona
  material PVC + Stablizer + DOP + Esbo + tjerët

  *1. PVC Linja e prodhimit spirale

  conew_ 扣 1

  Machine Feature:

  Zona e prodhimit linjë (L * W H *) 40m * 2.5 * 3.2
  Kapaciteti i instaluar 260KW
  shpejtësia Line 2.2-2.5m / min

  1.Adopting gearbox madhe lidhur direkt me motor e shërbimit të qëndrueshme dhe një kohë të gjatë.
  2.Adopting materiale P20 T-die është i fuqisë më të mirë se materiali 45 # çeliku.
  3.Adopting 10 milion furrë për ngrohje me bashkoj të plotë dhe të trashë materiale izoluese ngrohjes të ruajtjes më të mirë të ngrohjes dhe për të kursyer kohë të madhe për ngrohje consumption.Shorter fuqia për të kursyer kohën e gjysmë duke pritur dhe për zvogëlimin e mbeturinave materiale në krahasim me furrë tradicionale.
  4.Adopting motor siemens, ABB inverter, Schneider contactor, RKC kontrollues temperatura, markë e famshme e komponentit elektrike për të siguruar kohë të gjatë të punës dhe globale pas shitjes shërbimi.

  *2. PVC kamë (gozhdë) Mbrapsht  linjë prodhimi

   conew_1

   Machine Feature:

  Zona e prodhimit linjë (L * W H *) 17m * 3.3 * 2.5
  Kapaciteti i instaluar 130KW
  shpejtësia Line 4-5m / min

  1.Adopting gearbox më të mëdha për të siguruar të qëndrueshme drejtimin dhe të gjatë-kohë të kohës së punës.

  2.Adopting materiale P20 T-die është i fuqisë më të mirë se materiali 45 # çeliku.

  3.Adopting L-formë tre-rul makine calendering, rul është qarkulluar me water.Roller më të lehtë për të montuar dhe çmontuar.

  4.Adopting prerëse transversale fiks gjatësi dhe prerëse avantazh.

  5. Miratimi motor Motorola, ABB inverter, Schneider contactor, RKC kontrollues temperatura, markë e famshme e komponentit elektrike për të siguruar kohë të gjatë të punës dhe globale pas shitjes shërbimi.

  Produkt i perfunduar:

  32

   

   

  dimension Gjerësia: 1220mm, Trashësia: 8-20mm, Length: përshtatur
  peshë 1.8-6kg/sqm
  Ngjyrë ngjyrë të vetme ose me ngjyra të dyfishtë
  tipar I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri, Flaka retardancy, Anti-korrozioni, anti-tkurrje

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !