PVC antislip Mat makinë

Përshkrim i shkurtër:

PVC ANTISLIP MAT PRODUCTION LINE   Machine introduction: PVC antislip mat production line adopts three-roller calender process width up to 2000mm mat and could get different pattern of mat by changing roller of different pattern.Optimized design and formula could help you to operate machine easily and save manpower and cost   Product sample:   Name PVC antislip mat Width 1220mm,2000mm(customized) Thickness 1.5-6mm Material PVC,CaCo3,DOP,etc Surface pattern Customized


 • FOB Çmimi: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 5 vendos në muaj
 • Port: Qingdao Port
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PVC antislip LINE MAT PRODHIMIT

   

  conew_pvc makinë antislip mat
  Futja Machine:

  antislip linjë PVC prodhimit mat miraton procesin kalendar tre-rul gjerësi deri në 2000mm mat dhe mund të marrë model të ndryshme të mat duke ndryshuar rul të projektimit të ndryshme pattern.Optimized dhe formula mund të ju ndihmojë për të vepruar makinë e lehtë dhe për të shpëtuar fuqisë punëtore dhe kosto

   

  mostër e produktit:

  2

   

  emër mat PVC antislip
  gjerësi 1220mm, 2000mm (përshtatur)
  Trashësia 1.5-6mm
  material PVC, CaCO3, DOP, etj
  model sipërfaqe customized

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !