LDPE Grass Mat / Fender Machine

Përshkrim i shkurtër:

 LDPE Turf Mat Production Line/Grass Mat Making Machine   PE Artifical Grass Mat is also called as Turf Grass Mat,Antisplash Fender, Gold Rush Grass,Gold Rush Mat,Sluice Mat,etc.The mat is widely used in gold sluice box in the gold mining,courtyard lawn for hotels and houses and automobiles. PE Gold Rush Grass Grass thickness 10mm-26mm Grass width 900mm,1000m,1200mm Grass length 15m/roll Thickness 1.5cm-2.3cm Material LDPE OR Recycled PE We could design our machine accordin...


 • FOB Çmimi: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 5 vendos në muaj
 • Port: Qingdao Port
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

   LDPE Turf Mat Production Line/Grass Mat Making Machine


    PE Artifical Grass Mat is also called as Turf Grass Mat,Antisplash Fender, Gold Rush Grass,Gold Rush Mat,Sluice Mat,etc.The mat is widely used in gold sluice box in the gold mining,courtyard lawn for hotels and houses and automobiles.

  PE Gold Rush Grass
  Trashësia Grass 10mm-26mm
  width Grass 900mm,1000m,1200mm
  Gjatësia Grass 15m / roll
  Trashësia 1.5cm-2.3cm
  material LDPE OR riciklohen PE
  Ne mund të projektimit makinë tonë sipas shembullit tuaj

  2

  Makinë ju do të përdorë:

  3

  Flow Chart
  makinë Feeding → shtrydhëse makinë → kokë Die → formimin e makinës → Haul off → Trueing makinë → Prerje Machine → dredha-dredha makine

  Machine Përshkrimi:
  Linja 1.Our Production miraton motor Motorola, ABB inverter, Omron ose RKC kontrollues temperatura, Schneider contactor e cila ka 
  një kohë të gjatë kohë pune dhe globale pas shitjes shërbimi.
  2.Adopt 38CrMoAlA vidë nitrided dhe fuçi, hard-sipërfaqe kuti e shpejtësisë për të siguruar jetën.
  Dizajni 3.Unique mbi kokën vdesin dhe formimin e makinës e cila mund të arrijë 40 milion përafërt / h.
  4.Equipped me prerës fiks gjatësi të arritur gjatësi të saktë.

   

   

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !