PVC spirale Mat Machine, SPC Flooring Machine, WPC Wall Panel Machine - Xinrui
  • banner1-1
  • banner2-1

Produkte Featured

Plastic profesionale nxjerrje Machinery Manufacturer

Arritje të reja

ne të paguajnë më shumë vëmendje për innvation, R & D dhe për të përmirësuar për makinat tona

Xinrui BRAND PRODUCTS

  • 38a0b9237

Qingdao  Xinrui Plastic Machinery Co., Ltd is a high and new tech enterprise. It is located in Jiaozhou, Qingdao city, Shandong Province, close to Qingdao Airport, Train station, express way, the transportation is very convenient.

Qingdao Xinrui Plastic Machinery ka qenë afatgjatë angazhuar në PVC makinë spirale makinë mat, dyer spirale PVC makinë mat, PVC makinë mat antislip, LDPE terren makinë mat, makine PP / PE / PVC bordit, makinë WPC dhe makinë plastike tub, etj.

Kompania jonë ka rreptë sistemit të menaxhimit të cilësisë, kanë kaluar ISO9001-2008 Certifikimi, dhe "Siguria Produkt Miratimi CE Certifikim" i BE-së ....

 

Qingdao Xinrui do të furnizojë projekt Turk-kyç për ju nga dizajni seminarit dhe furnizimin me materiale për instalimin e makinës, trajnim inxhinier dhe pas-shitjes shërbimi.

WhatsApp Online Chat !