Контактирајте не

Кингдао Xinrui пластика Машини копродукции, ООД

адреса

No.889 Западен Пекинг патот, Jiaozhou Сити, провинцијата Шандонг, Кина

Е-пошта

steven@xinruisuji.com

телефон

Phone:+86-13969750183(24h)
Тел: + 86-532-87298686 (8:00 am-5:00pm)
Факс: + 86-532-87298688

часа

 Достапен во 24hours

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !