ПВЦ Калем Мат машина, СПЦ Материјали машина, WPC ѕид панел машина - Xinrui
  • banner1-1
  • banner2-1

Избрана Производи

Професионална пластични истиснување машини производителот

Нови пристигнувања

ние се посвети поголемо внимание на innvation, R & D и надградба за нашите машини

XINRUI БРЕНД ПРОИЗВОДИ

  • 38a0b9237

Кингдао  Xinrui Plastic Machinery Co., Ltd is a high and new tech enterprise. It is located in Jiaozhou, Qingdao city, Shandong Province, close to Qingdao Airport, Train station, express way, the transportation is very convenient.

Кингдао Xinrui пластика Машини е долгорочно ангажирани во ПВЦ серпентина автомобил машина МАТ, ПВЦ врата серпентина МАТ машина, ПВЦ нелизгавата МАТ машина, ПЕНП трева МАТ машина, ПП / ПЕ / ПВЦ одбор машина, WPC машина и пластични цевки машина, итн.

Нашата компанија има строг систем за управување со квалитет, да имаат положено ISO9001-2008 сертификација, и "за безбедност на производи за одобрение CE сертификација" на ЕУ ....

 

Кингдао Xinrui ќе обезбеди Турк клуч проект за вас од работилницата за дизајн и материјал снабдување на машина инсталација, инженер обука и по продажбата на услуги.

WhatsApp Online Chat !